Kia CEED Hatchback
modelová označení CD

 

 

Každý miluje prostor. Kia na toto nezapomíná a při vývoji 3. generace modelu Kia Ceed s modelovým označením (CD) tomuto fenoménu věnovala značnou pozornost – kratší přední a především delší  zadní převis vozidla nabízí větší objem zavazadlového prostoru než vozidla konkurenčních značek a to bez vlivu na prostor pro posádku. I v interiéru naleznete bohatý prostor na nohy i pro dva nadprůměrně vzrostlé jedince sedící za sebou.

 

A že jste měli k předešlé generaci nějaké výhrady? Kia o nich ví a při vývoji modelu Ceed CD zapracovala na jejich odstranění či zlepšení.
NOVINKA v denním svícení – konečně přání mnoha z Vás byla vyslyšena a denní svícení Kia implementovala i do zadních světlometů. Jak jednoduché a přesto tak efektní z pohledu bezpečnosti.
 
Prvně v modelové řadě máte možnost si vůz nechat vybavit LED předními světlomety s funkcní HBA (High Beam Assist) – automatickým tlumením dálkových světlometů při rozpoznání vozidla před Vámi.
Co vlastně znamená označení CEED?

Community of Europe, with European Design – podle nás model CD toto bezezbytku splňuje.

 

 

Zcela nový interiér 

Nový trend horizontálního uspořádání přístrojové desky s rozdělením horní části pro zobrazování a spodní část pro ovládání je nejen přehledné, rovněž i ergonomicky velmi zdařilé – interiér je navržen přímo pro řidiče. Integrovaný 8″ dotykový displej s GPS navigací s mnoha moderními prvky techniky je jednou z mnoha přepracovaných částí vozidla. Displej zřetelněji vykresluje, design je rovný, plochý, vzhledově velmi zdařilý. S integrovanou GPS navigací a její 7 letou aktualizací mapových podkladů Vás dovede vždy zdárně do cíle, případně při kritickém nedostatku pohonných hmot Vám rovnou nabídne nejbližší čerpací stanici – stačí jeden dotyk a už jedete tankovat.

 

Aktivní bezpečnost modelu Kia Ceed

LKASSCCLFAFCADAWBCW a RCCW
Zdroj informací: www.kia.cz

Jízdní vlastnosti

Již předcházející model nadchl nejen odbornou veřejnost ale především vlastníky vozidel Kia svými výbornými jízdními vlastnostmi. Třetí generace modelu Kia Ceed (CD) i přes přepracovanou podvozkovou část si ponechala nezávislé zavěšení i zadní nápravy, konstruktéři optimalizovali charakteristiku pružin a tlumičů, především pak velkých změn doznalo řízení vozidla, jehož částečná “gumovost” byla předešlé generaci vytýkána. Co se na předešlém modelu ne zcela zdařilo, Kia vzala, přepracovala, ještě vylepšila to dobré a věřte, že model Kia Ceed (CD) Vás nenechá na pochybách, že tohle auto je tou správnou volbou.

Kia ceed CD 5HB a SW

 

JBL – audiosystém pro fajnšmekry
Prémiová audiosystém od společnosti JBL reprodukuje hudbu z 8 reproduktorů ve vysokém rozlišení s vyspělou technologií Clari-Fi s obnovou ztrácených dat. Možnost přehrávání MP3 přes USB konektor či přes Bluetooth připojený mobilní telefon zůstává.

 

služba Kia Connected Services
Partnerský program TomTom Live Services Vám na dotykovém displeji bude přinášet nejaktuálnější užitečné informace – kde nejblíže natankovat či zaparkovat, kde si dát pozor na měření rychlosti či o aktuálním počasí. Samozřejmostí je aktualizace mapových podkladů pro integrovanou GPS navigaci po dobu 7 let.

 

komfort a teplíčko
V zimních měsících potěší vyhřívané sedačky a volant. Na dotykovém displeji promítaný pohled ze zadní parkovací kamery Vám usnadní parkování při stísněných podmínkách.

 

Barevné varianty

 

Rozměry Kia CEED (CD)

kia ceed rozměry

 

 

 

Zajímavosti

Kia ceed (CD) SW 1,4 T-GDi TOP

cena 485.000,-Kč , možnost odpočtu DPH
převod vozu ZDARMA
7 let záruka + Kia asistence
pryžové koberce v ceně vozu
GPS navigace, parkovací kamera
vyhřívání sedaček a volantu

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.