Kia Picanto – malý velký vůz

 

KIA_Picanto_GT Line

cena od 269.980

Největší zavazadlový prostor ve své třídě

KIA_Picanto_GT Line 2

Již od zahájení prodejů ve druhém čtvrtletí 2017 se nové Kia Picanto nabízí s benzínovými motory 1,0 CVVT a 1,25 CVVT, jejichž emise CO2 začínají na úrovni 89 g/km. V poslední generaci si můžete vybrat nové motory DPI s výkonem, který vyhovuje Vašemu (jízdnímu) stylu. Model Picanto se dodává i s přeplňovaným benzínovým motorem 1,0 T-GDi s přímým vstřikováním paliva a výkonem 100 koní, můžete zvolit i hnací agregát spřažený s automatickou 5 stupňovou převodovku.

Nová generace Kia Picanto nabízí mnohem sofistikovanější a prostornější provedení modelu. Novinka disponuje prodlouženým rozvorem o 15 milimetrů. Zavazadelníku pojme 255 litrů (+ 55 l), respektive až 1 010 při sklopených zadních sedadlech, a je největším ve svém segmentu A (minivozy).

verze GT Line a X-Line

Kromě sofistikovaného „bodykitu“ získáte  litá 16‘‘ kola s kotoučovými brzdami i na zadních kolech, lepší audio systém, kožené čalounění, hliníkové pedály, sportovní přední i zadní nárazník, zdvojenou koncovku výfuku, boční nástavce prahů, zadní světlomety LED, denní LED svícení, el.ovládaná okna zadních dveří, volant ve tvaru D, hliníkové pedály a loketní opěrku předních sedadel. U verze X-Line navíc zadní parkovací asistent. Interiér verze X-Line je sladěn barevně s karoserií.

paket NAVI

Za příplatek získáte: integrovaná GPS navigace s 8″ barevným dotykovým displejem, UVO Connect, bezklíčové odemykání SmartKey, chromované vnější kliky dveří).

paket ADAS

S tímto příplatkovým paketem vůz disponuje autonomním nouzovým brzděním (AEB) při rozpoznání vozidla či chodce před vozidlem, přístrojovou desku Supervision a dalšími aktivními bezpečnostními prvky.

automat 5AMT

Atmosférické motory 1,0 a 1,2 DPI mohou být na přání spřaženy s 5 stupňovou automatickou převodovkou pro komfortní cestování.

Aktivní bezpečnost modelu Kia Picanto

ABS minimalizuje brzdnou dráhu a v kombinaci s elektronicky řízeným stabilizačním systéme ESC (Electronic Stability Control) zajišťuje optimální brzdné výkony a jízdní stabilitu. Snadný rozjezd do kopce umožní asistent pro rozjezd ve svahu HAC (Hill-start Assist Control).

Při nehodě je posádka chráněna nejen čelními airbagy pro řidiče a spolujezdce vpředu, dvěma bočními airbagy vpředu a dvěma okenními airbagy, rovněž i  základním prvkem ochrany mimořádně tuhou a odolnou karoserií, a to díky dvojnásobně vyššímu podílu pokrokové vysokopevnostní oceli (AHSS) oproti odcházejícímu modelu. Picanto je v dané třídě prvním vozem, který nabízí nezávislý systém nouzového brzdění.

Autonomní nouzové brzdění AEB (Autonomous Emergency Braking) – součást paketu ADAS 
Autonomní nouzové brzdění AEB (Autonomous Emergency Braking), kterým může být model Kia Picanto vybaven, je asistenčním systémem a za žádných okolností nesnímá z řidiče odpovědnost za bezpečné řízení vozidla. Řidič musí vždy přizpůsobit vlastní řízení vozidla svým řidičským schopnostem, legislativním požadavkům a celkovému stavu vozovky i dopravní situaci. AEB není zkonstruován pro autonomní řízení vozidla. Více informací naleznete v příručce k obsluze.

Barevné varianty

Rozměry Kia Picanto JA

Zajímavosti

Kia_Picanto_GTLine

Kia Picanto X-Line

Nejmenší crossover Kia Picanto X-Line – nejvýkonější Picanto všech dob.

nove-picanto-gt-line

malý velký vůz – Kia Picanto

Malý krasavec s agresivním designem … a co teprve ty jízdní vlastnosti!

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading