Kia Stonic
pestrost barev i možností

 Kia Stonic SE view

Kia Stonic SE cena

cena od 359.980

Vyšší podvozek

Kia Stonic SE extra

Nejen dynamický vzhled vozidla, ochranné plastové lemy karoserie pro jízdu mimo živičný povrch vozovky, ale i nabídka pestrobarevných variant karoserie přináší velký nádech individuality. Vůz je možné vybavit nejmodernějšími bezpečnostními prvky chránící jak posádku ve voze, tak chodce či majetek. Do ruky skvěle padnoucí volant doslova podmaňuje k chuti si vyzkoušet, jestli ty 17″ palcové pneumatiky vážně drží.

TPMS ventilky již Vám neprodraží zimní sadu kol – snímání tlaku v pneumatikách je u tohoto modelu pomocí čidla snímající otáčení kol.
7DCT pro všechny varianty motorizací můžete vyhlížet vůz s automatickou převodovkou..
 

Zcela nový interiér 

Nový trend horizontálního uspořádání přístrojové desky s rozdělením horní části pro zobrazování a spodní část pro ovládání je nejen přehledné, rovněž i ergonomicky velmi zdařilé – interiér je navržen přímo pro řidiče. Integrovaný 7″ dotykový displej s GPS navigací s mnoha moderními prvky techniky umí i promítat obsah Vašeho mobilního telefonu a ovládat jej. S integrovanou GPS navigací a její 7 letou aktualizací mapových podkladů Vás dovede vždy zdárně do cíle, případně při kritickém nedostatku pohonných hmot Vám rovnou nabídne nejbližší čerpací stanici – stačí jeden dotyk a už jedete tankovat.

Kia Stonic SE interiér

kompatibilní s Android Auto

Připojte svůj chytrý telefon a ovládejte jej přímo na dotykovém displeji vozidla. Samozřejmostí je propojení i pro majitelé okousaných jablíček přes rozhraní Apple CarPlay.

objevte DRIVE WiSE

Soubor vyspělých nejmodernějších asistenčních prvků (ADAS) přinášejících nejen vysoký komfort při řízení, především zvyšují aktivní bezpečnost vozidla.

Aktivní bezpečnost modelu Kia Stonic

LKASAEBSCCLFAFCADAWBCW a RCCW
(Autonomus Emergency Breaking) – asisten pro odvrácení kolize s překážkou. Tento systém pomocí kamery a radaru umístěných v přední části vozidla rozpoznává hrozící kolizi s vozidlem či chodcem před Vámi a v případě potřeby i zahájí automatické brzdění bez zásahu řidiče za účelem zabránění kolize či alespoň zmírnění následků.
Watch video!„>Watch video!
(Smart Cruise Control) – jedná se o adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go, který při snížení rychlosti vozidla před Vámi zpomalí Váš vůz, v koloně vozidel vůz zastaví a při volném provozu před Vámi opět Váš vůz uvede do pohybu, to vše bez zásahu řidiče. Udržuje Vámi nastavenou bezpečnou vzdálenost, kterou kontroluje pomocí přední kamery a radarových signálů.
Watch video!„>Watch video!
(Lane Following Assist) – jízda v koloně už pro Vás bude zábavou. Kombinace asistenčních prvků zkrátka bude v koloně řídit za Vás. LKA hlídá jízdu v jízdním pruhu a SCC brzdí a přidává dle aktuální dopravní situace. Tento systém nebyl vyvinut pro klidnější snídani ve vozidle, ale pro bezpečnější provoz.
Watch video!„>Watch video!
(Forward Collision Avoidance Assist) – tento asistent se snaží odvrátit kolizi či alespoň minimalizovat škody při střetu s překážkou před Vámi. Opět díky integrované přední kameře a radarovým signálům systém hlídá dopravní situaci před vozem, detekuje hrozící kolizi s vozidlem nebo s chodcem a včas Vás upozorní vibracemi na volantu na hrozící riziko. Bez Vaší následné reakce systém případně začne sám brzdit.
Watch video!„>Watch video!
(Driver Attention Warning) – systém sleduje i s ohledem na doby jízdy Vaše reakce při řízení vozidla a případně Vás vizuálně a akusticky upozorní, že vykazujete známky únavy.
Watch video!„>Watch video!
(Blind-Spot Collision Warning) – systém hlídá slepý úhel a upozorní Vás vizuálně ikonou ve vnějším zpětném zrcátku.
(Rear Cross traffic Collision Warning) – radarové signály při couvání z nepřehledného místa hlídají a systém Vás upozornění na přijíždějící vozy z obou stran.
Watch video!„>Watch video!
Zdroj informací: www.kia.cz

Jízdní vlastnosti

Vysokopevnostní ocel pomáhá k rychlým reakcím vozidla při svižnější průjezdu zatáček, a to i díky své nízké hmotnosti. Kia Stonic není jen elegantní, ale i velmi zábavný vůz. Světlá výška podvozkové části usnadní výlety mimo město, kam je vůz však předurčen.

Kia Stonic SE

služba Kia Connected Services
Partnerský program TomTom Live Services Vám na dotykovém displeji bude přinášet nejaktuálnější užitečné informace – kde nejblíže natankovat či zaparkovat, kde si dát pozor na měření rychlosti či o aktuálním počasí. Samozřejmostí je aktualizace mapových podkladů pro integrovanou GPS navigaci po dobu 7 let.

Aplikace se službami UVO Connect
Aplikace znamená revoluci z hlediska kontroly nad vozem i pocitu jistoty, který si budete užívat. Zkontrolujte si množství paliva v nádrži nebo aktuální polohu Vašeho vozidla, a pokud zjistíte, že jsou jeho dveře odemknuty, ihned je na dálku uzamkněte. Aplikace na Vašem chytrém telefonu Vám také poskytne přístup k široké škále diagnostických dat Vašeho vozu Kia Stonic a může Vás dokonce navigovat na posledním úseku cesty do Vašeho cíle, který musíte dojít pěšky po zaparkování svého vozu.

komfort a teplíčko
V zimních měsících potěší vyhřívané sedačky a volant. Na dotykovém displeji promítaný pohled ze zadní parkovací kamery Vám usnadní parkování při stísněných podmínkách.

Barevné varianty

Rozměry Kia Stonic (SE)

Zajímavosti

Prodej vozů Kia Praha Západ - crossover Stonic

Osvěžení „Stonicem“ – 4. čtvrtletí tohoto roku

Kia prezentuje další „tygří nos“ v segmentu B – model Kia Stonic.

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading