Kia Stonic
pestrost barev i možností

 

 

Nejen dynamický vzhled vozidla, ochranné plastové lemy karoserie pro jízdu mimo živičný povrch vozovky, ale i nabídka pestrobarevných variant karoserie přináší velký nádech individuality. Vůz je možné vybavit nejmodernějšími bezpečnostními prvky chránící jak posádku ve voze, tak chodce či majetek. Do ruky skvěle padnoucí volant doslova podmaňuje k chuti si vyzkoušet, jestli ty 17″ palcové pneumatiky vážně drží.

 

TPMS ventilky již Vám neprodraží zimní sadu kol – snímání tlaku v pneumatikách je u tohoto modelu pomocí čidla snímající otáčení kol.
6AT nebo 7DCT ? Oboje je správně, pokud vyhlížíte vůz s automatickou převodovkou. jen záleží na výběru motorizace.
 

Zcela nový interiér 

Nový trend horizontálního uspořádání přístrojové desky s rozdělením horní části pro zobrazování a spodní část pro ovládání je nejen přehledné, rovněž i ergonomicky velmi zdařilé – interiér je navržen přímo pro řidiče. Integrovaný 7″ dotykový displej s GPS navigací s mnoha moderními prvky techniky umí i promítat obsah Vašeho mobilního telefonu a ovládat jej. S integrovanou GPS navigací a její 7 letou aktualizací mapových podkladů Vás dovede vždy zdárně do cíle, případně při kritickém nedostatku pohonných hmot Vám rovnou nabídne nejbližší čerpací stanici – stačí jeden dotyk a už jedete tankovat.

Kia Stonic SE interiér

 

Aktivní bezpečnost modelu Kia Stonic

LKASAEBSCCLFAFCADAWBCW a RCCW
Zdroj informací: www.kia.cz

Jízdní vlastnosti

Vysokopevnostní ocel pomáhá k rychlým reakcím vozidla při svižnější průjezdu zatáček, a to i díky své nízké hmotnosti. Kia Stonic není jen elegantní, ale i velmi zábavný vůz. Světlá výška podvozkové části usnadní výlety mimo město, kam je vůz však předurčen.

Kia Stonic SE

 

služba Kia Connected Services
Partnerský program TomTom Live Services Vám na dotykovém displeji bude přinášet nejaktuálnější užitečné informace – kde nejblíže natankovat či zaparkovat, kde si dát pozor na měření rychlosti či o aktuálním počasí. Samozřejmostí je aktualizace mapových podkladů pro integrovanou GPS navigaci po dobu 7 let.

komfort a teplíčko
V zimních měsících potěší vyhřívané sedačky a volant. Na dotykovém displeji promítaný pohled ze zadní parkovací kamery Vám usnadní parkování při stísněných podmínkách.

 

Barevné varianty

 

Rozměry Kia Stonic (SE)

Kia Stonic SE rozměry

 

 

 

Zajímavosti

Prodej vozů Kia Praha Západ - crossover Stonic

Osvěžení „Stonicem“ – 4. čtvrtletí tohoto roku

Kia prezentuje další “tygří nos” v segmentu B – model Kia Stonic.

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.