Individuálně dovezená vozidla a roční vozy z ČR

Snažíme se o Vás, naše klienty starat s pílí a věnujeme Vám individuální přístup. Servisní služby poskytujeme na všechny značky vozidel. Rovněž v sekci prodeje vozů se snažíme nabídnout pestré portfolio, i přestože věříme kvalitě a benefitům značky KIA. Vám, našim klientům nabízíme při výběru správného vozu individuální pohled na Vaši poptávku. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, umíme to třeba i takhle:

 

Volvo XC90 Inscription T6 AWD 8-Geartronic (Polestar)

Na přání klienta dovezený vůz z Evropského společenství byl dle jeho individuální objednávky prvotně nakonfigurován, dojednána cena, následně zadán do výroby a dovezen k nám na showroom. Pro klienta celý proces nepřinesl nic mimořádného navíc oproti zakoupení vozu v tuzemsku, až na nemalou finanční úsporu.

Stav
Zcela nový vůz na objednávku dle konfigurátoru výrobce vozidla podle individuálních požadavků klienta.
Původ
Zadání vozu do výroby v Spolkové republice Německo po pečlivé kontrole objednávky, vybraných položek výbavy a odsouhlasení ceny po jednání o cenových možnostech.
Předání vozu
Vyrobený vůz připravený na showroom našeho partnera jsme na přání klienta převezli na odtahovém vozidle do našeho showroom, kde byl vůz uschován do doby, než jsme zajistili veškeré náležitosti pro přihlášení vozu do provozu zde v České republice.

 

Mercedes-Benz E 220d 4 Motion All-Terrain

Hledáte spíše zánovní vůz, nevadí Vám nájezd kilometrů v řádech tisíců, tedy směřujete svoji pozornost na předváděcí vozy prémiových značek za ještě výrazně příznivější cenu? I to je dobrá cesta, jak zakoupit nádherný vůz a přesto ušetřit. To umíme rovněž:

Stav
Předváděcí vůz s nájezdem necelých 10tis km a stářím 4 měsíce vybrán s klientem dle jeho požadavků na výbavu.
Původ
Vůz vybrán u našeho partnera dealera značky Mercedes-Benz ve Spolkové republice Německo díky příznivé cenové nabídce po našem jednání.
Předání vozu
Vůz převezen po vlastní ose k nám do společnosti na vývozní registračních značkách s příslušným povinným pojištěním. Po zajištění přihlášení vozidla a sdruženého pojištění přes naši společnost vůz klient převzal plně připravený.

 

VW Passat Variant 2,0 TDI DSG Highline 4Motion

Platba v měně euro ve Vás vyvolává husí kůži, nevěříte aktuální měnové stabilitě a obáváte se nečekaných výkyvů v kurzu měn a tím i prodražení Vašeho obchodního případu? A přesto se nechcete vzdát myšlenky na krásný vůz za příznivou cenu? Najdeme Vám vůz u našich tuzemských partnerů, umíme to třeba takhle:

Stav
Jednalo se o tzv. jednoroční vůz s nájezdem 21.445km stále v záruce na jakost od výrobce, nehavarovaný, v perfektním stavu.
Původ
Vůz české provenience, registrován v ČR, provozován u našeho partnera poskytující operativní leasing, servis prováděn tamtéž v originálním servisu VW.
Předání vozu
Klient tento vůz měl možnost si prohlédnout přímo u nás na showroom, uchvátil jej, vůz jsme pro něj připravili s přezutím na zimní sezónu, zajistili převod vozu, sdružené pojištění. Od původního záměru zajištění financování nakonec klient upustil díky finanční podpoře v rodinném kruhu.

Další služby spojené s prodejem vozidla:

Prověření vozidla - mějte jistotu
I přestože považujeme za samozřejmost prověření ojetých vozů, rozumíme a ctíme opatrnost našich klientů, proto potvrzujeme, že CEBIA Report (prověření původu vozidla a dalších parametrů) ke každému vozu vystavíme na počkání, resp. na posezení u šálku kávy s vysvětlením, co to vlastně všechno na tom papíře znamená.

Zajedeme se na vůz podívat
Fyzická prohlídka vozidla před složením rezervační zálohy je z našeho pohledu pochopitelná, a proto Vám ji nabízíme (hovoříme o tzv. ročních vozech českého původu, u nichž zahájíme jednání na základě tabulkové prezentace výbavy, nájezdu, staří ect., a které nejsou fyzicky u nás na showroom či součástí vozového parku naší společnosti).

Papírování nechte na nás
Nevíte si rady, jak a kde vůz přihlásit, nebo s tím jednoduše nechcete ztrácet čas? Poptejte nás, zprostředkujeme a zajistíme veškeré formality. Přečtěte si více o přihlášení vozidla do registru motorových vozidel.

Poradíme Vám s pojištěním
Rovněž u si nás můžete vůz rovnou výhodně pojistit. Připravíme Vám srovnávací cenové kalkulace na pojištění vozidla, v našem portfoliu máme 7 pojišťoven – jsme pojišťovacím zprostředkovatelem, poskytneme Vám odbornou péči a osvětu neznámých pojmů.

Něco málo Vám chybí
O vozidle již máte jasno, máte vybráno, avšak něco se nečekaně změnilo a chybí Vám finanční prostředky? Neváhejte nás oslovit – jsme zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru, zpracujeme Vám návrh financování dle Vámi zvolených kritérií.

Závěrem
Co dodat? Snad jen: vše na jednom místě u šálku kávy.

 

V případě zájmu či dotazů neváhejte kontaktovat našeho prodejce.

Patrik Čertok 773 210 886

E-mail:  patrik.certok@melekauto.cz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading