Zámek řadicí páky (zámek zpátečky, chcete-li).

Dlouholetá tradice firmy, zkušenost ve vývoji, nejkvalitnější materiály a technologické postupy dle ISO mají jasný výsledek – nejprodávanější zámek řadicí páky v ČR je CONSTRUCT.

autoservis Praha Západ - montaž zámku zabezpečení Construct

 

 

 

Montáž mechanického zabezpečení

Naše společnost je nejen autorizovaným servisem značky Kia poskytujícím služby autoservisu i pro všechny ostatní značky vozidel (prémiových značek nevyjímaje), ale jsme současně i autorizovaným servisním místem značky Construct – provádíme montáž mechanického zabezpečení zámku řadicí páky pro všechny značky vozů bez rozdílu manuální či automatické převodovky.

Objednejte si termín, přistavte vůz ráno, odpoledne si odvezte zabezpečený vůz. Během pár let se Vám výdaj za montáž zabezpečení vozu CONSTRUCT vrátí zpět, jak ve formě slevy na pojistném havarijního pojištění. Nesporným přínosem investice do montáže zabezpečení vozidla je zabránění odcizení vozu. Provoz mechanického zabezpečovacího systému je bezplatný, hradíte pouze jednorázový náklad při jeho pořízení.

Zabezpečení Vašeho vozidla proti odcizení

Mechanické zabezpečení Construct je spolehlivou ochranou Vašeho vozu, blokuje systém řazení a znemožňuje tak s vozidlem odjet. U většiny pojišťoven je mechanické pojištění výhodou pro slevu na pojistném.

Zámek řadicí páky lze namontovat pro většinu osobních i užitkových vozů bez rozdílu mechanické či automatické převodovky.

Spolehlivost ochrany zabezpečením Construct spočívá jak ve kvalitě materiálu a precizním provedením zámku řadicí páky, tak současně odrazuje zloděje od snahy vůz krást – riziko odhalení se díky prodlouženému času k zprovoznění vozu překonáváním zámku řadicí páky výrazně zvyšuje a zloděj není ochoten toto riziko podstoupit – zámek řadicí páky CONSTRUCT zkrátka nelze běžně na ulici překonat nenápadně a bezhlučně. Zámek řadicí páky je čistě mechanickým zabezpečovacím zařízením a nelze jej tedy deaktivovat elektronicky rušením signálu, není ani závislé na připojení autobaterie

Snadná obsluha zámku řazení

Obsluha mechanického zabezpečení Construct je velmi jednoduchá, systém zámku řazení CONSTRUCT se ovládá otáčením klíče v bezpečnostní vložce.

Odolá zámek řadicí páky?

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT odolává opakovanému zchlazení tekutým dusíkem teplotou pod -196 stupňů Celsia a následnému hrubému mechanickému namáhání, i přes opakované zchlazení celého mechanismu zámku řadicí páky potopením do tekutého dusíku, kdy takových podmínek zloděj ve voze nikdy nedosáhne, hrubé namáhání vložky zámku řadicí páky není destruktivní a zámek zpátečky zůstává plně funkční. Mechanizmus zabezpečení nemění své vlastnosti, vůz zůstává zabezpečen proti krádeži.

 Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod např. vytržením jádra vložky. Zámková vložka je rovněž odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem. I na internetu kolující „spolehlivé“ návody na překonání zámkových bezpečnostních systémů u zabezpečení vozidla CONSTRUCT selhávají, jak je vidět na videu k testu překonání metodou Bump-Key

Díky vysoké kvalitě výrobního procesu, který je velmi přísně kontrolován, získala společnost řadu certifikátů kvality a hodnocení v mnoha zemích Evropy:

 • ISO 9001:2016
 • prestižní značka kvality Czech Made
 • atest od státem akreditované společnosti Trezor test
 • atesty od Ústavu silniční a motorové dopravy
 • atest 8SD o schválení technické způsobilosti č. 789/I.
 • certifikát TÜV platný v Německu a Rakousku
 • atest udělený mezinárodní zkušebnou ANPI
 • atesty a vysoká hodnocení kriminalistických ústavů a policie v řadě evropských zemí

Před nasazením do výroby musí každý nový model projít řadou zkoušek. Použité materiály musí splňovat přísná kritéria, zkoumá se nejen odolnost proti korozi, ale i teplotní rezistence. Zařízení do konstrukce vozu nepřenáší žádné rušivé hluky a rezonance.

ZÁRUKA až na 5 LET

Na mechanické zabezpečení Construct získáte záruku až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace.

Postup pro získání 5 leté záruky na zámek řadicí páky CONSTRUCT

Při montáží zámku řadicí páky CONSTRUCT provede montážní místo registraci dle unikátního PIN-kódu zámku zabezpečení s přiřazením unikátního kódu vozidla s propojením jména vlastníka. Zákazník obdrží o této registraci doklad formou záručního listu, ten se rovněž předkládá na vyžádání pojišťovnou.

Datum registrace do systému CONSTRUCT je datem zahájení záruky a od tohoto data plyne běh předepsaných lhůt pro kontrolu zámku řadicí páky u servisního místa CONSTRUCT, kterým je i náš autoservis.

Je nutné naprosto přesně dodržovat nastavené lhůty, jinak možnost prodloužené záruky zanikne – každé splnění servisního intervalu prodlouží záruku o 1 rok, nejvíce až na 5 let.

Po uplynutí základní 2leté záruky je nutné nechat provést servisní kontrolu zámku zabezpečení. Po provedené revizní kontrole s úspěšným výsledkem se tato prohlídka zanese do elektronické evidence v sekci CONSTRUCT s tiskem protokolu o kontrole funkčnosti zámku zabezpečení u daného vozidla.

 • prohlídka je tedy v den ukončení základní 2-leté záruky; tj. 24 měsíců od data montáže s tolerancí 30dní po tomto datu.
 • Další prohlídky se provádějí vždy po dalších 12 měsících s tolerancí 30 dní.
 • Při nedodržení termínu s tolerancí 30 dní nelze jakkoliv časové překročení lhůty jakkoliv zhojit! Dbejte proto prosím na včasné zajištění termínu pro servisní kontrolu.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš autoservis, domluvte si termín pro servisní zásah

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním aktualit.
Loading