Rodinný vůz

Kia Carens RP view

Kia Carens RP cena

cena od 459.980

JEN SKLADOVÉ VOZY!

Kia Carens RP extra

Kia Carens oplývá sportovním půvabem a na cestách je ve velkém stylu ideálním vozem pro aktivní rodinný život. Díky dynamickému designu a nekonečnému množství důmyslných designérských prvků v interiéru i exteriéru Vám zpříjemní cestování.

Doporučení:  vůz člověk nekupuje tak často, aby něco opomněl. Věnujte pozornost výbavě EXCLUSIVE, nakonec i drobnosti Vám nakonec můžou vrtat hlavou ještě léta, že jste si je měli zakoupit. 
  • Automatická klimatizace
  • 16“ hliníkové disky kol
  • 7“ dotyková obrazovka s navigací
  • Vyhřívaná přední sedadla a volant
  • Parkovací asistent vzadu
 

Prostorný interiér 

Nový trend horizontálního uspořádání přístrojové desky s rozdělením horní části pro zobrazování a spodní část pro ovládání je nejen přehledné, rovněž i ergonomicky velmi zdařilé. Doporučujeme vůz zakoupit s integrovaným 7″ dotykový displej s GPS navigací s mnoha moderními prvky techniky v kombinaci s parkovací zadní kamerou. S integrovanou GPS navigací a její 7 letou aktualizací mapových podkladů Vás dovede vždy zdárně do cíle, případně při kritickém nedostatku pohonných hmot Vám rovnou nabídne nejbližší čerpací stanici – stačí jeden dotyk a už jedete tankovat. MPV má velkou přednost ve výhledu z vozu díky většímu čelnímu sklu. Model Carens má skvělé sedáky, pohodlné a přesto s výborným bočním vedením.

Kia Carens RP interiér navigace

777 +7

Sedm let záruky, sedm let asistence a sedm let aktualizace mapových podkladů, jako u všech ostatních modelů, už znáte. Model Carens Vám nabízí k dobru ještě jednu sedmičku – možnost objednání 2 sedadel navíc. Carens může převézt až sedm osob.

objevte 7DCT

Dvouspojková 7-stupňová automatická převodovka nejen řadí k nepoznání, ale v kombinaci s dieselovým agregátem o výkonu 100kW přináší nejvýší možnost úsporu při vysoké dynamice jízdy.

Asistenční systémy

Nejen pomocník pro snadný rozjezd do kopce (HAC), ale i integrovaná zadní parkovací kamera podává řidiči velmi pomocnou ruku a napomáhá nejen komfortu, především i bezpečnosti. Stejně tak elektronické systémy stability vozidla a brzdový asistent.

Zdroj informací: www.kia.cz

Bezpečnost

Kia Carens RP všestranný pomocník

služba Kia Connected Services
Partnerský program TomTom Live Services Vám na dotykovém displeji bude přinášet nejaktuálnější užitečné informace – kde nejblíže natankovat či zaparkovat, kde si dát pozor na měření rychlosti či o aktuálním počasí. Samozřejmostí je aktualizace mapových podkladů pro integrovanou GPS navigaci po dobu 7 let.

Bylo nás 7
Do modelu Kia Carens můžete vyrazit na pánskou nebo dámskou jízdu v sedmi členné sestavě. Model Carens nabízí v interiéru mnoho velmi praktických úložných prostorů např. i v podlaze. Pokud potřebujete o kousíček více prostoru na délku v zavazadlovém prostoru, pouze jednu ze tří samostatně uchycených zadních sedadel posunete na kolejnici.

Barevné varianty

Rozměry Kia Carens (RP)

Kia Carens RP rozměry

Zajímavosti

7 letá záruka

7 letá záruka KIA

Stručně, přesto podstatně k záruce 7 let na vozy KIA.

Clona na čelní sklo proti mrazu i slunci

Přenositelná brašna Vám pomůže lépe organizovat pomůcky ve voze v zavazadlovém prostoru. Nenechte se v zatáčce rušit převalujícími předměty v kufru svého vozu.

Prodej Kia Praha - aktuality

Jak funguje automobil KIA

    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail. Registrací
  Celý článek »

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading