Vizuální průvodce pro majitele vozů KIA.

Díky velmi intuitivnímu virtuálnímu průvodci (KCVG) se o svém vozidle můžete dovědět vše a to velmi zajímavou a přehlednou formou schematických instruktážních videí.

 

 

Šálek kávy u MELEK autoKCVG - Vizuální průvodce technologiemi vozů KIAProč vlastně ?

Řídím to. Jede to. Já chci ale vědět víc! I přes časově a pracovně vypjatý den mám teď chvilku čas,Prodej a servis vozů KIA. ale kde se můžu dozvědět víc o svém vozidle KIA?

Samozřejmě rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy u nás – přijďte na šálek kávy, oslovte náš personál. Ano, bohužel pro Vás nemáme non-stop. I přesto pro Vás má značka KIA řešení!

Společnost KIA MOTORS CZECH pro Vás připravila aplikaci, která Vám intuitivně a velmi zdařile vysvětlí všechny asistenční technologie vozidel dle modelů, výbav vozidel, vyspělá technická řešení nových pohonných ústrojí a jejich přínos pro ekologii nevyjímaje specifickou kategorii elektromobilů a vozidel s hybridním pohonem – a to jak schématickými prezentačními modely, tak video vizuální prezentací technologií KIA – říká se tomu KCVG.

I ti méně zvědavější už se nemůžou dočkat, kde že se to dá prohlédnout? Prodej a servis vozů KIA

KIA pro Vás připravila portál s názvem:

VIZUÁLNÍ PRŮVODCE PRO ZÁKAZNÍKY KIA

Ve zkratce se s tímto portálem v komunikaci se servisním technikem či prodejcem vozů KIA můžete setkat jakožto KCVG – z anglického názvu Kia Customer Visual Guide.

Věřte jim, není to sprosté slovo 🙂

Jednotlivé technické systémy jsou vysvětleny pohodlným a zábavným způsobem a složité technologie jsou díky tomu snadněji pochopitelné.

Lépe porozumíte svému vozu
Virtuální procházka světem technologií na Vás bude mít pozitivní dopad, pochopíte, proč být hrdým k vlastnictví vozu KIA (např. někteří začnou věnovat větší pozornost o správnou péči o vůz).
Správně budete vnímat předepsané servisní prohlídky
Opravdu 7 letá záruka není tahákem na peníze za servis, pravidelné servisní intervaly přinášejí benefit dlouhodobého užívání vozů KIA bez starostí.
Pomůže k rozhodnutí
Pokud jste dosud jen potencionálním zákazníkem KIA a stále váháte, zda zakoupit vůz této značky, prohlížejte, uvidíte sami, co všechno získáte.
Zažene obavy z nových technologií
Díky pochopení technických problémů získáte důvěru k novým technologiím, jejich přínosu pro řidiče a posádku i postup při jejich opravách.
Porozumíte,
…proč Vám servisní technik doporučuje daný rozsah servisních úkonů.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním aktualit.
Loading