Kia Soul EV (SK3)  – do města i na daleké cesty

Odvážná, elegantní, výkonná zcela nová Kia Soul EV (SK3) s ještě větším dojezde než dosud – až 452 km. Výjimečný design, individualita i nové světlomety propůjčují vozu mimořádný a jedinečný vzhled. Přitažlivými detaily interiéru i skvostným vzhledem přední masky a zadních partií vozidla model Kia Soul Vás uchvátí, stejně tak nabití do plné kapacity za 42minut.

A to vše podpořeno stále trvající 7 letou zárukou vztahující se i na vysokonapěťové akumulátory vozidla.

Vyberte si dojezd

Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km. Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia.

Snadné nabíjení

Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.

Barevné varianty

Rozměry Kia Soul EV (SK3)

Zajímavosti

hybridní crossover Kia Niro - nejúspornější hybrid na světě

Ekologické auto roku 2017 – Kia Niro hybridní crossover

Model Kia Niro byl v prestižní anketě Auto roku 2017 vyhlášen Ekologickým autem roku, předčil i prémiové značky  – více se v tiskové zprávě Kia na konci článku.

Kia Niro nejúspornější hybridní vůz na světě

Nejúspornější hybridní vůz na světě, takový je výsledek testu přejezdu napříč Amerikou s hybridním crossoverem Kia Niro. Spotřeba 3,08 l !

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading