Kia Soul EV (SK3)  – do města i na daleké cesty

cena od 1.099.980

dojezd až 452 km

Odvážná, elegantní, výkonná zcela nová Kia Soul EV (SK3) s ještě větším dojezde než dosud – až 452 km. Výjimečný design, individualita i nové světlomety propůjčují vozu mimořádný a jedinečný vzhled. Přitažlivými detaily interiéru i skvostným vzhledem přední masky a zadních partií vozidla model Kia Soul Vás uchvátí, stejně tak nabití do plné kapacity za 42minut.

A to vše podpořeno stále trvající 7 letou zárukou vztahující se i na vysokonapěťové akumulátory vozidla.

Vyberte si dojezd

Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km. Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia.

10,25“ dotyková obrazovka navigačního systému

Velký 10,25“ dotyková obrazovka navigačního systému se snadno ovládá a poskytuje přehled o průběhu trasy, zkratkách a další užitečné informace. Také Vám umožní ovládat prémiový audio systém JBL® s 10 reproduktory a technologií Clari-Fi™. Aktuálnost systému zajistí program každoročních aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let.

Chytré brzdění s rekuperací

Kdykoli zpomalujete, systém rekuperace získává zpět část kinetické energie vozidla a využívá ji k nabíjení akumulátorů. Kdykoli je aktivní pokročilý adaptivní tempomat SCC (Smart Cruise Control), intenzita zpomalení rekuperací se mění v závislosti na rychlosti vpředu jedoucího vozidla. Vyberte si ovládání vozidla „jedním pedálem“ a můžete zpomalovat pouhým uvolněním pedálu plynu.

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) s ochranou chodců/cyklistů používá radarové senzory a kameru, aby řidiče upozorňoval na chodce, cyklisty a vozidla, nacházející se v jeho trajektorii jízdy. Pokud řidič nereaguje, aktivuje systém automaticky brzdy, aby zabránil nehodě nebo zmírnil intenzitu nárazu.

8“ head-up displej

Nová Kia e-Soul je vybavena head-up displejem pro Vaši bezpečnost a komfort. Systém promítá nejdůležitější provozní údaje, jako je rychlost jízdy, pokyny bezpečnostních systémů a navigačního systému na skleněný panel před čelním sklem nad volantem.

Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go

Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go (Smart Cruise Control) mění rychlost jízdy a udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu, a to automatickým brzděním a zrychlováním.

Jízdní režimy

Na výběr máte jízdní režimy Eco+, Eco, Comfort a Sport. S každým jízdním režimem si nastavíte odlišnou úroveň spotřeby energie a výkonu. Systém přizpůsobuje Vašim požadavkům točivý moment, rychlost, rekuperaci a automatickou klimatizaci.

Snadné nabíjení

Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.

Barevné varianty

Rozměry Kia Soul EV (SK3)

Zajímavosti

hybridní crossover Kia Niro - nejúspornější hybrid na světě

Ekologické auto roku 2017 – Kia Niro hybridní crossover

Model Kia Niro byl v prestižní anketě Auto roku 2017 vyhlášen Ekologickým autem roku, předčil i prémiové značky  – více se v tiskové zprávě Kia na konci článku.

Kia Niro nejúspornější hybridní vůz na světě

Nejúspornější hybridní vůz na světě, takový je výsledek testu přejezdu napříč Amerikou s hybridním crossoverem Kia Niro. Spotřeba 3,08 l !

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading