Přestavba vozů na LPG přímo od výrobce

Ne každý výrobce vozů nabízí originální značkovou přestavbu některého ze svých modelů z portfolia své modelové řady nových vozů. Výrobce vozů Kia si váží přízně svých zákazníků a rozhodla se vyjít vstříc požadavkům zákazníků na úspornější provoz vozidla. Firemní klientela uvítá dotační příspěvek od státu při zakoupení vozidla s alternativním pohonem LPG.

„Podnikatelé a živnostníci budou jistě kvitovat osvobození od silniční daně a také uvítají skutečnost, že zůstatková cena v případě prodeje bude u vozidla s přestavbou na pohon LPG vyšší. A konečně ke snížení provozních nákladů přispívají i výhody benzínového motoru pro jeho konstrukční jednoduchost, rychlé zahřívání a bezproblémový zimní provoz“, pobízí společnost Kia firemní klientelu.

Společnost Kia nabízí prostřednictvím své dealerské sítě prodejců vozů Kia a autorizovaných servisních dílen Kia přestavbu modelu Kia Venga. Daný model po objednání z výroby je doručen s originální tovární úpravou motoru pro montáž alternativního pohonu LPG. Tímto je zachována standardní 7 letá záruka na vozidlo po přestavbě na alternativní pohon, záruka platí v plném rozsahu (7let /150 000 km) i na LPG pohon. Podmínkou pro zachování záruky na vůz s přestavbou na alternativní pohon LPG je tedy originální tovární příprava a přestavba v autorizovaném servisu Kia se systémem LPG od dodavatele schváleného KIA MOTORS CZECH s.r.o.!

Nesporné výhody alternativního pohonu LPG vysvětluje Kia slovy:

„Jsou zde dva zcela zásadní argumenty, které hovoří pro přestavbu vozu na pohon LPG. Jednak je to úspora až 40% z nákladů na pohonné hmoty, a jednak je to zachování plné záruky na vozidlo.“

40% úspora nákladů na pohonné hmoty u firemní klientely s nájezdem desítek tisíc kilometrů ročně znamená velmi markantní finanční obnos zůstávající ve finanční rezervě firmy s možností tyto uspořené peníze dále využít pro rozvoj podnikatelské činnosti.

Jak se to vlastně montuje?

„Při zástavbě, kterou provádí odborně vyškolený technik, je umístěna toroidní nádrž v místě rezervy a nedochází tedy ke snížení užitné hodnoty vozu, objem zavazadelníku zůstává nezměněn. Každý motorista pak ocení velký akční rádius, který po přestavbě vzroste až na dvojnásobek.“, prezentuje společnost Kia další přínos montáže alternativního pohonu na LPG. Po objednání vozu Kia Venga je automaticky dodána i zástavbová sada systému LPG s přizpůsobenou řídící jednotkou.

Cena přestavby modelu Kia Venga na alternativní pohon LPG je Kč 32.000,- včetně DPH.

„Tato investice se vrátí majiteli vozu Kia Venga s přestavbou na alternativní pohon LPG přibližně po ujetí 30 000 km. Další kilometry už šetří vlastní kapsu“, vysvětluje Kia investici do přestavby pohonného ústrojí vozu.

 

Specifika:

  • Alternativní pohon LPG je možné objednat výlučně u modelu Kia Venga s benzinovým motorem 1,4 CVVT
  • Vůz s přestavbou na LPG má rozšířenou povinnost pro majitele vozu zajistit 1x ročně (v rámci předepsaných servisních prohlídek) servisní prohlídku i na zástavbě alternativním pohonem LPG
  • Ve voze na LPG není dojezdová rezerva, prostor je využit pro systém LPG
  • Životnost toroidní nádrže je 10let

 

kia_venga_alternativní pohon LPG

 

V případě dotazů k vozidlu nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading