Servisní kontrola Vašeho vozu – platí pro všechny značky vozů

Nechte  si prověřit vůz před cestou na dovolenou

akce platí do 30.04.2023

15 bodová servisní jarní prohlídka
Při předání vozu obdržíte protokol s výsledkem zjištění technického stavu vozidla s případným doporučením na vhodné či nutné opravy. Při této prohlídce je prováděna i kontrola a případné seřízení světlometů.
Pomůže k rozhodnutí
Je už na čase vyměnit motorový olej? Využijte přítomnosti vozu v servisu, objednejte si k jarní přípravě rovněž i olejový servis. Ke každé výměně motorového oleje v průběhu jarní akce od nás obdržíte dárek navíc.
Přezutí pneumatik
Jaro se blíží, nastává vhodná chvíle k přezutí pneumatik. Spojte přítomnost vozu v servisu a využijte plně jarní nabídku – při jarní prohlídce a přezutí pneumatik nabízíme 3 bonusy.
Kontrola akumulátoru s protokolem stavu autobaterie
Autobaterie bude proměřena speciálním zařízením pro testování startovací autobaterie – obdržíte protokol o výsledku měření, nejen o aktuální kapacitě baterie, ale především s případným doporučením na nutnost výměny baterie, pokud ta vykáže konec své životnosti. Předejdete tak nemilé zkušenosti, kdy auto zkrátka nenastartuje.
3x B0NUS k jarní prohlídce
  • s přezutím kol v rámci jarní prohlídky doporučujeme objednat i geometrii za akční cenu 1.000,-Kč vč.DPH (ušetříte 21%)
  • k přezutí kol s geometrií v rámci jarní prohlídky získáváte poukaz na dezinfekci klimatizace zdarma (v hodnotě 600,-Kč vč.DPH) – domluvte si provedení přímo při servisní kontrole vozidla, ušetříte jak peníze, tak i čas
  • k celému balíčku ještě získáte drobný dárek – oživovací sprej na pneumatiky a plasty
 

servis vozů všech značek Praha-Západ - jarní příprava vozu

příprava vozu na léto - jarní akce autoservis Praha ZápadPři objednání přípravy vozu na letní sezónu neváhejte zahrnout naše přijímací techniky všemi Vašimi požadavky na servisní úkony v rámci nabídky jarní akce na Vašem vozidle.

autoservis Praha Západ - šetřete čas i peníze - příznivé hodinové ceny servisuUšetřete si čas a využijte přítomnost vozu u nás v servisu a doplňte své požadavky při objednání na jarní akci i o všechny Vámi plánované servisní úkony, které doporučujeme zajistit najednou v den přistavení vozu na letní přípravu – je škoda jezdit do servisu vícekrát.

Nachyluje se doba pro servisní prohlídku? V rámci jarní akce od nás obdržíte při výměně oleje malý dárek pro oživení vzhledu a udržení elastického stavu pneumatiky a vnějších plastů.

Objednat se můžete u našich techniků

na telefonu:                             257 710 574 

              na e-mailu:                              servis@melekauto.cz

 Neztrácejte čas! Nechte no na nás.

Objednejte si u našich techniků termín na přípravu vozu v našem autorizovaném servisu Kia – jsme tu pro Vás, naše klienty nejen z okolí Řevnic či oblasti Praha – Západ. Plánujete-li cestu do blízkého okolí, neváhejte se objednat. V případě zájmu je možnost zapůjčení náhradního vozu – případně i na půl den. Akce platí pro všechny značky vozidel.

Zima je pro Váš vůz nejnáročnější období, doporučujeme proto před letní sezónou provést kontrolu a přípravu vozu. Servisní příprava vozu na letní sezónu přispívá k zachování vysoké spolehlivosti Vašeho vozu, hospodárnost provozu a především Vaše bezpečí. Kontrola základních prvků vozidla (brzd, tlumičů, stavu autobaterie, provozních kapalin či osvětlení vozidla) je vhodné u každého vozu bez ohledu na jeho stáří. Servis vyškoleným personálem našeho autoservisu Vám zaručí perfektní servis.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš autoservis, domluvte si termín pro servisní zásah

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading