Vyhrajte Sportage na víkend!

Tuto sobotu se koná v Řevnicích program s názvem „Slavnosti Morany“. Akci pořádá společnost DOBNET za pomoci partnerů.

Akce začíná přivítáním návštěvníků v 14:00hod, však již od 13:30 proběhne přebírání Moran do soutěže o nejhezčí Moranu. Níže naleznete podrobný harmonogram a mapku s lokací pořádání akce.

Naše společnost rovněž reflektovala na oslovení milé paní Petry Stehlíkové ze společnosti DOBNET k partnerské spolupráci za účelem ještě většího zpestření celé akce a podpory aktivit v lokalitě, kde působí i naše společnost – spokojenost místních občanů je pro nás důležitá i za branami našeho autoservisu 🙂 Nejen formou sponzorského daru se snažíme přispět k pestrému programu akce, ve spolupráci se společností DOBNET bude připravena soutěž s velmi zajímavou cenou pro výherce – zapůjčení vozu Kia Sportage na celý víkend zdarma. Podrobnosti budou vyhlášeny pořadatelem v průběhu akce. Pokud stále váháte, zda pozměnit plány na víkend, máte rozhodnuto.

 

Máte-li jakékoliv dotazy na naši společnost MELEK auto s.r.o., můžete se nás dotazovat přímo na místě, kde nás naleznete u dvou vystavených vozů Kia – určitě se zastavte alespoň pro letáček s informací o zajímavé servisní akci „Příprava vozu na letní sezónu“ u nás v autoservisu. Rovněž se dozvíte i o naší rozšiřující se nabídce prodávaných značek vozidel.

 

Zkrátka a dobře, tímto Vás zveme na akci společnosti DOBNET s názvem „Slavnosti Morany“ konající se tuto sobotu 01.04.2017.

Kia Sportage - víkend zdarma Praha Západ Melekauto

 

akce s možností vyhrát Sportage – Praha Západ

 

 

 

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz