Kia Soul
ikonický styl

 

Nekonvenční charakter vozu Kia Soul ve stylu SUV, přehled na cestách díky Xenonovým světlometům, jistý průjezd v zatáčkách na 18″ pneumatikách, pestrost v interiéru i barevných variant karoserie.

 

objevte DRIVE WiSE

Soubor vyspělých nejmodernějších asistenčních prvků (ADAS) přinášejících nejen vysoký komfort při řízení, především zvyšují aktivní bezpečnost vozidla.

8 + 8 Prémiový audio systém od firmy JBL reprodukuje hudbu z 8 integrovaných reproduktorů. Pro snadné ovládání směrování hudby využijete přehledný 8″ dotykový displej s integrovanou GPS navigací s aktualizací mapových podkladů po 7 let.
 

Stylový interiér
I přestože vůz na první pohled působí hranatě, při detailnějším pohledu si uvědomíte, že vše na vozidle je oblé někdy i kruhové – vůbec to není nakopnutá kostka. Tento design nezaujme každého – koho však ano, je designem uchvácen – kruhové prvky interiéru jsou ozdobou Kia Soul.

Kia Soul - interiér wide

 

Zdroj informací: www.kia.cz

Pohodlí

Díky vyšší světlé výšce vozidla a výše uloženému sedáku je nástup a výstup z vozidla příjemnou změnu. Pro milovníky barevného designu Kia nabízí barevný paket interiéru.

 

služba Kia Connected Services
Partnerský program TomTom Live Services Vám na dotykovém displeji bude přinášet nejaktuálnější užitečné informace – kde nejblíže natankovat či zaparkovat, kde si dát pozor na měření rychlosti či o aktuálním počasí. Samozřejmostí je aktualizace mapových podkladů pro integrovanou GPS navigaci po dobu 7 let.

 

Barevné varianty

 

Rozměry Kia Soul

 

 

 

Zajímavosti

Kia Sportage získala první cenu v hodnocení amerických uživatelů

Ocenění J.D.Power – již počtvrté zlatá

Kvalita vozů Kia je opět hodnocena jako nejlepší – hodnotí majitelé vozů.

kia_movember_soul-16-t-gdi

kníratá Kia

Nejsilnější Kia Soul se také neholil, knír nezastínil překypující výkon 204 koní pod kapotou zakrývající motor 1,6 T-GDi v nové nabídce modelů 2017.

V případě dotazů k modelům Kia nás neváhejte kontaktovat.

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.