Nahlédněte trochu pod pokličku do kuchyně KIA

Sportovně Užitková Vozidla jsou v automotive dynamicky se rozšiřujícím segmentem – Vám, zákazníkům se tento typ karoserie velmi libí, ať už od jakékoliv značky, a taková vozidla kupujete. Především díky tomu výrobci vozidel stále rozšiřují svoji nabídku, nejinak je tomu i u energicky stoupající korejské značky KIA.

Kia Motors odhalila první skicu svého nového malého SUV. Ten bude představen veřejnosti již letos v létě.

Nové malé SUV bude prostorné se schopnostmi klasického SUV, avšak v kompaktním formátu, který i přesto bude zachovávat typické robustní linie klasického SUV (kupříkladu model Sportage) – dlouhá kapota, výrazná a důmyslná charakteristická křivka na předním nárazníku nebo ostré prolisy karoserie, robustní boční linie s prosklením zužujícím se k zádi vozidla, masivní zadní nárazník.

 

Vnější design nového kompaktního SUV bude díky LED světlometům protaženým do masky chladiče působit velmi dynamicky. Světlomety zaujmou trojrozměrnou grafikou a technicky propracovaným rastrem ve tvaru diamantu. Podobná grafika se opakuje na zadních LED světlech.

I přestože se jedná o malé SUV, bude spojeno s širokou paletou funkcí a moderních technologií. Dá se očekávat, že toto malé SUV bude ve všech směrech jedinečné a ve své třídě mu bude jen těžko některý jiný vůz konkurovat.

 

Uvedení vozidla na evropský trh osobně očekáváme až ke konci roku.

 

Zdroj informací: Kia Motors Czech

 

V případě dotazů k modelům značky Kia nás neváhejte kontaktovat.

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.