Podzimní kontrola Vašeho vozu

Nechte si připravit vůz před cestou na dovolenou

akce platí do odvolání

15 bodová servisní jarní prohlídka
Při předání vozu obdržíte protokol s výsledkem zjištění technického stavu vozidla s případným doporučením na vhodné či nutné opravy. Při této prohlídce je prováděna i kontrola a případné seřízení světlometů.
Pomůže k rozhodnutí
Je už na čase vyměnit motorový olej? Využijte přítomnosti vozu v servisu, objednejte si k sezónní prohlídce rovněž i olejový servis. Ke každé výměně motorového oleje v průběhu sezónní akce obdržíte dárek.
Přezutí pneumatik
Zima se blíží, nastává vhodná chvíle k přezutí pneumatik. Spojte přítomnost vozu v servisu a využijte plně sezónní nabídku – při této prohlídce a přezutí pneumatik nabízíme 2 bonusy.
Kontrola akumulátoru s protokolem stavu autobaterie
Autobaterie bude proměřena speciálním zařízením pro testování autobaterie – obdržíte protokol o výsledku měření, nejen o aktuální kapacitě baterie, ale především s případným doporučením na nutnost výměny baterie, pokud ta vykáže konec své životnosti. Předejdete tak nemilé zkušenosti, kdy auto zkrátka nenastartuje.
2 bonusy k sezónní prohlídce
  • s přezutím kol v rámci této prohlídky doporučujeme objednat i geometrii za akční cenu 600,-Kč vč.DPH
  • k přezutí kol s geometrií v rámci této prohlídky získáte poukaz na dezinfekci klimatizace zdarma (v hodnotě 600,-Kč vč.DPH) – aerosol .. nebo nově nabízíme službu mikrobiologické dezinfekce interiéru vozidla Ozónem O3
 

příprava vozu na zimní sezónu

 

příprava vozu na léto - jarní akce autoservis Praha ZápadPři objednání přípravy vozu na zimní sezónu neváhejte zahrnout naše přijímací techniky všemi Vašimi požadavky na servisní úkony v rámci nabídky podzimní akce na Vašem vozidle.

autoservis Praha Západ - šetřete čas i peníze - příznivé hodinové ceny servisuUšetřete si čas a využijte přítomnost vozu u nás na servisu a doplňte své požadavky při objednání na podzimní akci i o všechny Vámi plánované servisní úkony, které doporučujeme zajistit najednou v den přistavení vozu na zimní přípravu – je škoda jezdit do servisu vícekrát, než je nutné.

autoservis Praha Západ - motorový olej ShellNachyluje se doba pro předepsanou servisní prohlídku? V rámci podzimní akce od nás obdržíte při výměně oleje malý dárek.

Využijte originální oleje značky KIA !

Objednat se můžete u našich techniků na telefonním čísle:

na telefonu:                                        257 710 574 

              e-mail:                                                servis@melekauto.cz

 Neztrácejte čas vlastní přípravou vozu na sezónu

Objednejte si u našich techniků termín na přípravu vozu v našem autorizovaném servisu Kia – jsme tu pro Vás, pro naše klienty nejen z okolí Řevnic či oblasti Praha – Západ. Plánujete-li cestu do blízkého okolí, neváhejte se objednat, zapůjčíme Vám náhradní vůz i jen na půl den. Akce platí pro všechny značky vozidel.

Zima je pro Váš vůz nejnáročnější období, doporučujeme proto před zimní sezónou provést kontrolu a přípravu vozu. Servisní příprava vozu na zimní sezónu přispívá k zachování vysoké spolehlivosti Vašeho vozu, hospodárnost provozu a především k Vašemu bezpečí. Kontrola základních prvků vozidla (brzd, tlumičů, stavu autobaterie, provozních kapalin či osvětlení vozidla) je vhodné u každého vozu bez ohledu na jeho stáří. Servis vyškoleným personálem našeho autoservisu Vám zaručí perfektní služby.

Akční sety zimních kol

Hledáte vhodné „obutí na zimu“ pro Váš vůz?   Přemýšlíte na zakoupení celé zimní sady zimních kol?

Neváhejte se na nás obrátit, připravíme Vám cenovou nabídku na samostatné pneumatiky či v kombinaci s ocelovými či litými ALU disky (pro KIA vozy s přímým měřením tlaku v pneumatikách doporučujeme kombinovat s TPMS ventilky). Naši dodavatelé vždy před každou sezónou připravují akční sety, případně nám připraví cenu dle individuální poptávky.

Doporučení

Pro zastánce myšlenky, že při výběru pneumatiky není rozhodující cena, ale její vlastnosti, máme přeci jen doporučení ve vztahu k pořizovací ceně – je dobré porovnat nabídku poměr cena výkon. *

Kupříkladu pneumatika Nokian WR D4 nabízí za stejnou cenu lepší vlastnosti na sněhu než známé prémiové značky. Současně není nic lepšího než model Hakkapeliitta R3, pokud pro Vás není cena rozhodující.

Pneumatika Kleber dezén Krisalp HP3 je převážně přehlíženou pneumatikou, která však je hodnocena ve skupině přilnavosti B. Současně podotýkáme, že toto neplatí u všech rozměrů.

Rovněž pro příznivce značky Barum nabízející dobré vlastnosti za příznivou cenu připravíme individuální cenovou nabídku. Tato značka uvedla na trh nový dezén Polaris 5, který si získává velkou popularitu.

*Naším partnerem jsou Nokian, Continental, Pirelli, Barum a další značky rovněž patří do našeho portfolia. Doporučení není nijak ovlivněno partnerským programem.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš autoservis, domluvte si termín pro servisní zásah

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading