Organizace J.D. POWER provedla na americkém automobilovém trhu studii, jak kvalitní jsou nově nakoupené vozy … a KIA Sportage vyhrála

Skutečnost, že Kia Motors patří v designu, kvalitě výroby svých vozidel a vývoji technologií ke světové špičce je již známo mezi odbornou i laickou veřejností. Toto povědomí je podpořeno jak samotnou kvalitou vozů, tak unikátním Programem KIA 777 (7-letá záruka na všechny své modely vozidel, 7-letá bezplatná aktualizace mapových podkladů pro GPS navigace ZDARMA, asistenční program pro celou Evropu po dobu 7 let) a ověřeno zkušenostmi mnoha majitelů vozů KIA.

To umí napsat každý“, říkáte si, „jen PR marketing od KIA“!

Ano! Napsat takovou zprávu není složité. Tím spíše, pokud má oporu v objektivní studii…ale nakonec přečtěte si sami oficiální tiskovou zprávu KIA MOTORS shrnující výsledky studie renomované organizace J.D.Power , která provedla v USA test kvality nově zakoupených vozidel napříč třiatřiceti výrobci automobilů působících na americkém trhu.

O kvalitách vozů KIA, výsledcích srovnávacích testů, novinkách ve vývoji Kia Motors, či video reportážích se Vás budeme snažit informovat v této sekci „Aktuality“ co nejčastěji. Pro Vaše usnadnění získávat aktuální informace bezprostředně si můžete zaregistrovat svůj e-mail k odběru novinek, o zveřejnění nové aktuality budete automaticky informování e-mailem, stejně tak o nové akční nabídce vozidel v sekci Okamžitě k odběru na našem webu.

Tisková zpráva KIA MOTORS ke stažení

Vozy-Kia-zvitezily-v-hodnoceni-kvality-J-D-Power-v-USA

Kia Sportgae jako vítěz testu.

V případě dotazů k vozidlu nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading