Prodeje modelu Kia Sportage

Historie veleúspěšného modelu Kia Sportage sahá do roku 1993, v němž byla uvedena na trh 1.generace vozu Sportage. V kategorii vozů SUV se druhá generace objevila po 11 letech a v roce 2010 byla vystřídána 3.modelovou řadou sklízející úspěchy nejen v hodnocení designu s oceněními Red Dot Design Awards, iF Design Award, Good Design a dalšími, ale i hodnocením EURO NCAP  za vysokou bezpečnost vozidla, díky níž Kia Sportage získala plných 5 hvězd. Design, bezpečnost, kvalita a Program 777 přispěl k okamžitému úspěchu u evropských zákazníků a pokryl více jak 27,5% celkových prodejů vozidel Kia.

vozy Kia získávají průběžně plné hodnocení v testu bezpečnosti euro ncap

Spolehlivost a bezpečnost

Kia Sportage získala první cenu v hodnocení amerických uživatelů

 

Kia Sportage 4. generace neochvějně navazuje na získaná hodnocení předešlého modelu, znovu získává hodnocení za atraktivní design, na kterém spolupracovalo designerské centrum v Německu s týmem návrhářů v Koreji i Kalifornii (ocenění iF Design Awards za rok 2016), ocenění od EURO NCAP s plným počtem 5* za bezpečnost vozidla v rázových testech, hodnocení kvality zpracování a spolehlivosti vozu Sportage od americké organizace J.D.POWER a především pak pokračující vysoký zájem a spokojenost zákazníků je tím nejcennějším hodnocením.

Uvedení na trh nové Kia Sportage bylo provázeno modernizací pohonných jednotky a převodovek zaručující vyšší hospodárnost, zvýšení výkonu, přičemž vylepšení se dotkla i kultivovanost celkového „projevu“ od pohodlnějšího odpružení podvozku, utlumení zvuků a vibrací do prostoru pro posádku a vylepšení přenosu výkonu. Nově se u 4. generace modelu Kia Sportage objevuje motor 1,6 T-GDi s vysokým výkonem v kombinaci s dvouspojkovou automatickou sedmistupňovou převodovkou 7-DCT vlastní konstrukce firmy Kia. Tato převodovka je nově k dispozici i s dieselovým motorem 1,7 CRDi se zvýšeným výkonem 107kW.

Výkonnost klimatizační jednotky, stejně tak brzd, motoru a spojky a současně i jejich spolehlivost byla před uvedením 4. generace Kia Sportage podrobena výhni v americkém Údolí smrti – jednom z nejteplejších míst naší planety. Všechny zkoušky dopadly na výbornou, Kia Sportage nezklame ani v nejnáročnějších podmínkách.

Kia Sportage 4. generace je ve srovnání se svojí předchůdkyní zcela nový vůz jak po designové stránce karoserie a interiéru, bezpečnosti, přes inovované pohonné agregáty, přepracovaný podvozek, odhlučnění, až po vlastní vývoj konstruktéru Kia přinášející 7-DCT dvouspojkovou automatickou převodovku a vůz vybavený zcela novými i vylepšenými technologiemi pasivní a aktivní bezpečnosti i komfortu díky výbavě elektronických systémů donedávna známých pouze z luxusních automobilů.

V případě zájmu o testovací jízdu nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním e-mailů.
Loading