Světová premiéra koncepčního modelu Kia Proceed Concept

  • Veřejná premiéra nového kompaktního crossoveru Stonic a modelu Picanto X-Line
  • Poprvé k vidění modernizované Sorento vč. nové specifikace GT-Line
  • Prezentace modelu Stinger před zahájením evropského prodeje

 

Na mezinárodním autosalonu IAA 2017 ve Frankfurtu bylo k vidění mnoho, některé automobilky chyběly. Značka Kia však nikoliv a prezentovala mnoho zajímavého – vedle několika nových produkčních modelů značka Kia představila v celosvětové premiéře i novou pozoruhodnou studii Proceed.

koncept kia Proceed - prodej vozů Kia Praha Západ

 

Studie Kia Proceed naznačuje design příští generace modelové rodiny cee’d, koncept současně uvádí pro značku Kia nový typ karoserie.  Prodloužený hot-hatch zaujme nízkou linií střechy, atletickými proporcemi a kompaktními rozměry. Do karoserie konceptu Proceed je začleněna markantní ‘žraločí ploutev’, která poukazuje na chybějící prostřední Bsloupky, zatímco boční profily akcentují okenní čáru studie, kontrastující s robustní zádí. Koncept je lakován speciálním červeným odstínem ‘Lava Red’, který vznikl kombinací několika ručně nanášených vrstev laku (černého, stříbrného s chromovým efektem a červeného).

 

Světová premiéra nového kompaktního crossoveru Kia Stonic

Nový crossover Stonic je poutavý a sebejistý kompaktní crossover s nejširšími možnostmi zákaznických úprav v historii značky Kia. Jeden z designově nejpozoruhodnějších vozů této značky je díky charakteristické tygří masce chladiče okamžitě rozpoznatelný coby vůz Kia. Jedinečná střecha ve stylu ‘Targa’ tvoří dokonalý základ pro dvoubarevné lakování. Vybírat lze až z 20 dvoubarevných kombinací, včetně pěti výrazných barevných variant střechy. Kabina nabízí zájemcům podobné možnosti zákaznických úprav jako exteriér, včetně výběru z několika výrazných barevných paketů. Stonic, navržený v duchu zásad ergonomie, nabízí řadu technologií zaměřených na pohodlí, funkčnost, konektivitu a bezpečnost.
kompaktni-crossover-kia-stonic-widescreen

 

Celosvětová premiéra modelu Picanto X-Line

Kia Picanto X-Line zvyšuje atraktivitu nejmenšího modelu Kia. Robustní design je zvýrazněn kontrastními barevnými pakety a větší světlou výškou (+15 mm). Picanto X-Line pohání jednotka 1,0 litru T-GDI (zkr. Turbocharged Gasoline Direct Injection – přeplňovaný motor s přímým vstřikováním benzínu), díky němuž je Picanto nejvýkonnějším modelem s tímto označením v historii.

Kia Picanto - prodej vozů Kia Praha Západ

 

Odhalena modernizovaná Kia Sorento v evropské specifikaci

Konec letošního roku přinese i modernizovaný model sedmimístného SUV Kia Sorento. Modernizované Kia Sorento nabídne novou osmistupňovou automatickou převodovku Kia s nepoznatelně hladkým řazení, přesvědčivé jízdní schopnosti a nižší emise. Další vylepšení jsou řada nových prvků v oblasti bezpečnosti, uživatelského pohodlí a praktičnosti, jako je např. nová 8″ dotyková obrazovka palubního infotainmentu Kia nebo nejrůznější systémy na podporu řízení. Modernizované Sorento je nyní poprvé k dispozici i v nové specifikaci ‘GT Line’, nabízející zákazníkům sportovní vzhled a dynamiku výkonnějších modelů GT značky Kia, ovšem při zachování tradiční všestrannosti, schopností a pohodlí modelu Sorento.

prodej vozů Kia Praha Západ

 

Stinger v prodeji na evropských trzích

V Evropě se bude Kia Stinger nabízet se třemi různými motory: přeplňovaným benzínovým motorem 2,0 litru, naftovým motorem 2,2 litru, resp. dvojitě přeplňovaným benzínovým motorem 3,3 litru V6 o výkonu 370 koní. Kia Stinger v roli suverénního gran turisma byla navržena v Evropě a představuje nejvýkonnější a nejlépe akcelerující sériový model Kia v historii značky.

 

Kia Stinger_grand tourismo-design

 

V případě dotazů k modelům značky Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading