„TOP SAFETY PICK PLUS“ pro Kia Niro HEV

  • Niro HEV ohodnoceno institutem IIHS ve všech šesti testech bezpečnosti v případě kolize, včetně nového čelního střetu s malým přesahem na straně předního spolujezdce
  • Celkový počet modelů Kia s ohodnocením Top Safety Pick 2018 a Top Safety Pick Plus 2018 se zvýšil na devět

Článek tak trochu pro zaryté kverulanty 🙂

Určitě s nimi souhlasíme, že první modely značky Kia měly své neduhy, chyběl jím líbivý design, zpracování materiálu interiéru „žádná sláva“, ve srovnávacích testech kvality nijak valné výsledky, ale od té doby uplynulo hodně vody a přítomnost je diametrálně odlišná. Značka Kia získává na tuzemském, evropském i americkém trhu řadu ocenění za vývoj, design, spolehlivost, ekologii i bezpečnost svých modelů, oblíbenost značky roste ruku v ruce s neutuchající spokojeností zákazníků.

Ano, auto je  stroj, stroj se může porouchat, ať už jej vyrobí jakákoliv značka, ale u které značky máte 7 letou záruku a 7 letou asistenci v ceně vozu?

K vlastnictví vozu se váže jeden fenomén, mající vazbu na rizika spojená s provozem vozidla – pojištění. Sazby pojištění se liší podle mnoha faktorů, jeden z nich je stupeň „rizikovosti“ provozu konkrétního vozu, i proto jsou prováděny kontrolní velmi přísné testy nezávislými institucemi.

Vozy značky Kia získávají v nejprestižnějších testech nejvyšší hodnocení – celkový počet modelů vozů značky Kia v hodnocení amerického pojišťovacího institutu IIHS se zvýšil již na 9 výborně hodnocených modelů – detailně se dočtete v tiskové zprávě.

Devátý přírůstek model Kia Niro HEV mimo jiné získal i nejvyšší hodnocení v oblasti ekologie – více se dočtete v souvisejících článcích.

Závěrem již ponechme každému k zamyšlení, zda ve společnosti zakotvený pocit, že „koncern“ je ta nejlepší volba, náhodou není překonán 🙂

Související články

Kia Sportage získala první cenu v hodnocení amerických uživatelů

Kia opět vítězí

SUV s dravým designem „tygřího nosu“ a se zlatou medailí podruhé v řadě – to je kvalita vozů Kia

Kia Sportgae jako vítěz testu.

(SUV)erénka – její veličenstvo Sportage

SUV s dravým designem „tygřího nosu“ a s vysokou spolehlivostí.

hybridní crossover Kia Niro - nejúspornější hybrid na světě

Ekologické auto roku 2017 – Kia Niro hybridní crossover

Model Kia Niro byl v prestižní anketě Auto roku 2017 vyhlášen Ekologickým autem roku, předčil i prémiové značky  – více se v tiskové zprávě Kia na konci článku.

Kia Niro nejúspornější hybridní vůz na světě

Nejúspornější hybridní vůz na světě, takový je výsledek testu přejezdu napříč Amerikou s hybridním crossoverem Kia Niro. Spotřeba 3,08 l !

Celá tisková zpráva KIA MOTORS CZECH s.r.o

39 - TZ_KMCz_Niro HEV obdrželo ocenění za bezpečnost TOP SAFETY PICK PLUS

V případě dotazů k modelům značky Kia nás neváhejte kontaktovat.

kontakt-prodej-vozu-melek-auto-s-r-o-odkaz

Pro zasílání nových akčních nabídek a informací ze světa vozidel KIA si zaregistrujte svůj e-mail.
Registrací e-mailu vyjadřujete svůj souhlas se zasíláním informací.
Loading